Nowe Renault Master


Solidny i majestatyczny design

Nowoczesny i charakterystyczny styl, chromowane elementy, linia świateł DRL LED, nowa, minimalistyczna i ergonomiczna deska rozdzielcza, zoptymalizowana przestrzeń ładunkowa, nowe, ekonomiczne i wydajniejsze silniki oraz całkowicie odnowiony design wewnętrzny i zewnętrzny z dużym naciskiem na praktyczność. Nowe Renault MASTER jest doskonałym narzędziem do pracy, które dostosowuje się do charakteru Twojej działalności i zwiększa Twoją efektywność.
Innowacyjne wyposażenie

Praca zdalna jeszcze nigdy nie była tak łatwa! Od ergonomicznej i przemyślanej kabiny do zoptymalizowanej przestrzeni ładunkowej, ciesz się dobrze zaprojektowanym i innowacyjnym wyposażeniem, takim jak wysuwany stolik lub szuflada Easy Life. Nowe Renault MASTER: idealny partner na co dzień!100% bezpieczeństwa

Widoczność, stabilność, kontrola, opanowanie... Ciesz się wyposażeniem, takim jak innowacyjny system Rear View Assist (RVA), ułatwiającym prowadzenie każdego dnia! Prowadź i manewruj bezpiecznie i bez obaw, bez względu na okoliczności. Nowe Renault MASTER: panuj nad kierownicą!Nowa gama silników

Poznaj nową gamę silników: więcej mocy, większy moment obrotowy, gwarantujące bardziej dynamiczną jazdę. Jeszcze bardziej oszczędne Nowe Renault MASTER jest w 100% Twin Turbo, co pozwala obniżyć zużycie paliwa o 1l/100 km (NEDC BT*)... Nowe MASTER: wydajność i efektywność do Twoich usług!


Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 1 września zmianie ulegają godziny pracy Salonów i Serwisów RRG Warszawa. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce KONTAKT. W dniach 14-18.09 Stacja Kontroli Pojazdów w RRG Warszawa Puławska jest nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.