UBEZPIECZENIA


Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych, aby czuli się Państwo bezpieczni w każdej sytuacji związanej z użytkowaniem samochodu. Oferujemy ubezpieczenia pakietowe renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych ERGO Hestia, TUiR Allianz Polska S.A, Warta oraz PZU SA. które przeznaczone są zarówno dla użytkowników samochodów nowych jak i używanych (nawet do 10 roku eksploatacji) i obejmują zakresem: OC,AC, NNW, ZK oraz bogaty Assistance (Car Assistance w Allianz / PZU AutoPomoc).


Nasze ubezpieczenia pakietowe zapewniają:

  • zniesiony udział własny w szkodach AC
  • bezgotówkowe naprawy powypadkowe i szybki serwis likwidacyjny
  • w naprawach pojazdu w Autoryzowanych Serwisach Renault zastosowanie oryginalnych części zamiennych bez potrąceń z tytułu ich amortyzacji
  • bogaty zakres w ramach Car Assistance Auto Pomoc, między innymi:
    ▪ samochód zastępczy na czas naprawy
    ▪ pomoc gdy zabraknie paliwa, zawiedzie akumulator, przestaną działać światła bądź zatrzasną się kluczyki
    ▪ w przypadku zdarzenia (awarii samochodu lub wypadku) uniemożliwiającego dalszą podróż pomoc w dalszej jej organizacji, na przykład: samochód zastępczy, pokrycie kosztu hotelu, holowanie do najbliższego Autoryzowanego Serwisu

W razie zakupu samochodu w Kredycie Renault istnieje możliwość finansowania składki ubezpieczeniowej.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej:

Informacji chętnie udzielimy pod numerem telefonu 22544 44 44 lub w naszych salonach. Zapraszamy również do kontaktu z nami przez czat lub formularz www.

Formularz

Adresy salonów

 Renault PGD Aleje Jerozolimskie 
 Aleje Jerozolimskie 156
 pn-pt 9.00-18.00
 
 Renault PGD Puławska 
 ul. Puławska 621B
 pn-pt 9.00-18.00

 Renault PGD Mory 
 ul. Poznańska 16/18
 pn-pt 9.00-18.00

 Renault PGD Białowieska 
 ul. Białowieska 10A
 pn-pt 09.00-17.00


Niniejsze ogłoszenie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Przed zawarciem umowy ubezpieczenia klient powinien zapoznać się z warunkami ubezpieczenia (dokumenty związane z ubezpieczeniem).

Szanowni Klienci, informujemy że w okresie wakacyjnym zmieniliśmy godziny pracy naszych salonów i serwisów. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Dowiedz się więcej