NOWE Renault ZOE


Poznaj Nowe Renault ZOE


W 100% elektryczne z zasięgiem 395 km


Zyskaj nawet 30 000 zł*


Lider sprzedaży samochodów elektrycznych w Europie.Renault ZOE… – ciężko oderwać od niego wzrok. Fascynujący, o harmonijnej sylwetce - nie pozostawia nikogo obojętnym. Jedno wciśnięcie przycisku „start”, jedno wciśnięcie pedału gazu i auto już mknie bezgłośnie przez miasto wśród zdumionych spojrzeń przechodniów.

Kto by pomyślał, że pewnego dnia do zatankowania wystarczać będzie podłączenie auta do gniazdka? Zatankuj zapas entuzjazmu, przyjemności i energii. Nadchodzi Nowe ZOE! Posłuchaj! Nie słychać nic oprócz ciszy! ZOE niemal bezgłośnie rusza z miejsca, przyspiesza bez najmniejszego hałasu, przemieszcza się dyskretnie nie zakłócając spokoju przechodniów i przyrody... W Nowym ZOE możesz odsłuchiwać wiadomości od znajomych, odczytywać informacje o pogodzie czy też wybierać najlepszą trasę. Wystarczy dotknąć ekran Renault R-Link z nowoczesnym systemem multimedialnym EASY LINK z dużym ekranem 9,3'’ , wbudowanym w środkową konsolę i już jesteś ze wszystkim na bieżąco!

Rozgość się w nowym, przytulnym wnętrzu, z chromowanymi elementami i korzystaj z nowoczesnej indukcyjnej ładowarki do smartfona. Nowe tapicerki, wykonane w 100% z materiałów z recyklingu, łączą Twój komfort z ochroną środowiska.*Maksymalny rabat 30000 zł dotyczy Nowego Renault Zoe z rocznika 2020w wersji ZEN R135 Z.E. i z dodatkowym wyposażeniem Szczegóły w salonach RRG Warszawa. Liczba aut w promocji ograniczona. Stan na dzień 24.08.2020.

Szybsze ładowanie i większy zasięg

Z nowym, mocniejszym akumulatorem Z.E.50, Nowe ZOE zapewnia zasięg nawet do 395 km zgodnie z procedurą WLTP*. Potrzebujesz przerwy? Dzięki szybkiemu ładowaniu ładowarką prądem stałym (DC) do 50 kW, Nowe ZOE odzyskuje ponad 150 km zasięgu w ciągu zaledwie 30 minut.

* Wg. procedury WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure)


100% jazdy w trybie elektrycznym

Dzięki nowemu silnikowi elektrycznemu R135 łączącemu moc 100 kW (136 KM) przy momencie obrotowym 245 Nm, Nowe ZOE bardziej niż kiedykolwiek stawia na komfort i osiągi, aby zapewnić maksymalną radość z jazdy w 100% elektrycznym samochodem, bez hałasu i nieprzyjemnych wibracji.


Pełny spokój

Nowe Renault ZOE oferuje nowy tryb jazdy w mieście - “B mode”- który pozwala na sterowanie siłą odzyskiwania energii elektrycznej, zapewniając elastyczną i komfortową podróż w ruchu miejskim. Zdjęcie nogi z pedału przyspieszenia uruchamia hamowanie rekuperacyjne, a powtórne jego naciśnięcie pozwala na płynne przyspieszenie.