NOWE Renault ZOE


Poznaj Nowe Renault ZOE


W wersji wyposażenia ZEN,

z silnikiem o mocy 135 KM oraz z lakierem metalik

już za 124 900 zł*


Skorzystaj z dodatkowej dotacji w wysokości 37 500 zł**

z Funduszu Niskoemisyjnego Transportu


Lider sprzedaży samochodów elektrycznych w Europie.Renault ZOE… – ciężko oderwać od niego wzrok. Fascynujący, o harmonijnej sylwetce - nie pozostawia nikogo obojętnym. Jedno wciśnięcie przycisku „start”, jedno wciśnięcie pedału gazu i auto już mknie bezgłośnie przez miasto wśród zdumionych spojrzeń przechodniów.

Kto by pomyślał, że pewnego dnia do zatankowania wystarczać będzie podłączenie auta do gniazdka? Zatankuj zapas entuzjazmu, przyjemności i energii. Nadchodzi Nowe ZOE! Posłuchaj! Nie słychać nic oprócz ciszy! ZOE niemal bezgłośnie rusza z miejsca, przyspiesza bez najmniejszego hałasu, przemieszcza się dyskretnie nie zakłócając spokoju przechodniów i przyrody... W Nowym ZOE możesz odsłuchiwać wiadomości od znajomych, odczytywać informacje o pogodzie czy też wybierać najlepszą trasę. Wystarczy dotknąć ekran Renault R-Link z nowoczesnym systemem multimedialnym EASY LINK z dużym ekranem 9,3'’ , wbudowanym w środkową konsolę i już jesteś ze wszystkim na bieżąco!

Rozgość się w nowym, przytulnym wnętrzu, z chromowanymi elementami i korzystaj z nowoczesnej indukcyjnej ładowarki do smartfona. Nowe tapicerki, wykonane w 100% z materiałów z recyklingu, łączą Twój komfort z ochroną środowiska.*Cena 124.900 dotyczy wersji Zen z silnikiem R135 w cenie katalogowej 142.900 i lakierem metalizowanym w opcji w cenie 2.000 lub 2.200 bez innych dodatkowych opcji.

**Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Energii z dnia 05.11.2019 roku w sprawie szczegółowych warunków udzielania wsparcia zakupu nowych pojazdów ze środków Funduszu Niskoemisyjnego Transportu osobom fizycznym niewykonującym działalności gospodarczej i warunków rozliczania tego wsparcia, osoby fizyczne będą mogły otrzymać dofinansowanie w wysokości 30% ceny zakupu pojazdu elektrycznego, ale nie więcej niż 37 500 zł. Dofinansowanie będzie udzielane do momentu wyczerpania środków finansowych. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Aktywów Państwowych

Szybsze ładowanie i większy zasięg

Z nowym, mocniejszym akumulatorem Z.E.50, Nowe ZOE zapewnia zasięg nawet do 395 km zgodnie z procedurą WLTP*. Potrzebujesz przerwy? Dzięki szybkiemu ładowaniu ładowarką prądem stałym (DC) do 50 kW, Nowe ZOE odzyskuje ponad 150 km zasięgu w ciągu zaledwie 30 minut.

* Wg. procedury WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure)


100% jazdy w trybie elektrycznym

Dzięki nowemu silnikowi elektrycznemu R135 łączącemu moc 100 kW (136 KM) przy momencie obrotowym 245 Nm, Nowe ZOE bardziej niż kiedykolwiek stawia na komfort i osiągi, aby zapewnić maksymalną radość z jazdy w 100% elektrycznym samochodem, bez hałasu i nieprzyjemnych wibracji.


Pełny spokój

Nowe Renault ZOE oferuje nowy tryb jazdy w mieście - “B mode”- który pozwala na sterowanie siłą odzyskiwania energii elektrycznej, zapewniając elastyczną i komfortową podróż w ruchu miejskim. Zdjęcie nogi z pedału przyspieszenia uruchamia hamowanie rekuperacyjne, a powtórne jego naciśnięcie pozwala na płynne przyspieszenie.

Szanowni Państwo, informujemy, że od 1 lipca zmianie ulegają godziny pracy Salonów i Serwisów. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce "KONTAKT". Stacja Kontroli pojazdów w RRG Warszawa Mory zawiesiła swoją działalność. Za utrudnienia przepraszamy.