Renault Trafic

Nowy Trafic

Nowe Renault Trafic wyróżnia się dynamiczną stylistyką. Przód pojazdu wyraża moc i zdecydowanie poprzez wspólne dla całej gamy modeli dostawczych, powiększone i umieszczone bardziej pionowo logo. Reflektory są smukłe i wyraźne dzięki czemu świetnie współgrają z dużym, skutecznie chroniącym pojazd zderzakiem. Wlot powietrza i ozdobna listwa w kolorze nadwozia odciążają optycznie przód samochodu. Dzięki tym wszystkim zmiano sylwetka Nowego Renault Trafic'a zyskała o wiele bardziej dynamiczny wygląd.

MOBILNE BIURO

Kabina Nowego Renault Trafic’a może być wyposażona w wiele innowacyjnych rozwiązań upraszczających życie zawodowcom tym samym tworząc prawdziwe mobilne miejsce pracy. Dzięki rozwiązaniom takim jak uchwyt na telefon czy tablet, wnęce na laptopa lub stolik do pisania w zasięgu ręki posiadamy wszystkie narzędzia w pracy. Kabina posiada również schowki o łącznej objętości 90 litrów, w tym 54-litrowy schowek pod siedzeniem pasażera. Nowe Renault Trafic w pełni zapewnia najwyższy poziom komfortu jak również prowadzenia pojazdu.


ELASTYCZNE I BARDZO OSZCZĘDNE SILNIKI

Nowe Renault Trafic posiada gamę oszczędnych silników. Silnik 1,6 dCi jest dostępny w dwóch odmianach: z układem doładowania o zmiennej geometrii (90 i 115 KM) oraz dCi Twin Turbo (120 i 140 KM). Połączenie technologii Twin Turbo z systemami Stop & Start oraz Electric Smart Management pozwoliło obniżyć zużycie paliwa poniżej 6 l/100 km*.Przy pełnym obciążeniu przyspieszenia są dynamiczne, dzięki podwójnemu układowi doładowania, który zapewnia wyższy moment obrotowy przy niskich obrotach i większą moc w górnym zakresie obrotów.*Homologowane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 zgodnie z obowiązującymi przepisami.

STREFA ŁADUNKOWA

Nowe Renault Trafic posiada praktyczną przestrzeń ładunkową. Klapa w przegrodzie pozwala uzyskać największą dostępną na rynku w kategorii takich pojazdów długość przestrzeni ładunkowej: 3,75 m w wersji L1 i 4,15 m w wersji L2. Objętość użyteczna została zoptymalizowana dzięki odpowiedniemu kształtowi nadwozia.W ofercie Nowego Renault Trafic’a zawiera szeroki zasób elementów wyposażenia i akcesoriów pomagających w załadunku towarów i zabezpieczających ich przewóz. Należą do nich wewnętrzna półka podsufitowa, system blokady tylnych lewych drzwi, 18 uchwytów mocowania oraz karta "Hands free".


Więcej informacji na temat danych technicznych w zakładce PLIKI DO POBRANIA

Szanowni Państwo informujemy, że w dniach 07.01 - 15.01 Stacja Kontroli Pojazdów w RRG Warszawa Puławska pracuje od pn-pt w godzinach 9.00-17.00, w dniach 01-31.01 Stacja Kontroli Pojazdów RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie pracuje od pn-pt w godzinach 8.00-16.00, sobota nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.