Renault Megane Grandcoupe

Styl budzący pożądanie

Nowoczesna i harmonijna stylistyka

Już pierwsze spotkanie z Renault Megane GrandCoupe robi ogromne wrażenie. Nie jest to kolejny, nudny kompakt, ale auto, które naprawdę przyciąga spojrzenia na ulicy. Budząca pożądanie stylistyka sprawia, że za tym autem po prostu nie sposób się nie obejrzeć. Każdy element designu nadwozia tego auta jest elementem spójnej całości - sylwetka Renault Megane GrandCoupe jest po prostu perfekcyjnie przemyślana.
Takie klasycznie wyglądające, trójbryłowe sedany raczej rzadko bywają piękne. Stworzenie stylistyki pełnej harmonii, a jednocześnie potrafiącej tak bardzo przyciągać wzrok to niełatwa sztuka. Projektanci Renault wspięli się jednak na wyżyny swoich możliwości w zakresie projektowania i stworzyli samochód, który naprawdę trudno zapomnieć. Charakterystyczny dla marki przód nadaje konserwatywnej sylwetce Megane GrandCoupe mnóstwo dynamizmu, sprawiając, że to auto po prostu kusi, aby wsiąść za kierownicę i pokonywać kolejne kilometry.

Przestronne wnętrze

Renault Megane GrandCoupe to przede wszystkim wygodna limuzyna. Tak, to nie pomyłka. Pomimo swojej nazwy, jest to po prostu klasyczny sedan, ze wszystkimi jego zaletami. Niezwykle przestronne wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, że wygodnie podróżować tu będzie komplet pasażerów.
To auto wręcz stworzone do dalekich tras. Zawieszenie idealnie tłumi nierówności, a doskonale wyciszone wnętrze chroni uszy pasażerów przed nadmiernym hałasem. Dodatkowo, doskonale wyprofilowane fotele zapewniają komfort nawet na długich trasach, więc Renault Megane GrandCoupe perfekcyjnie sprawdzi się nie tylko jako propozycja dla rodziny, ale również jako pojazd służbowy.
Nie sposób nie wspomnieć także o niezwykle pojemnym bagażniku. Przestrzeń wynosząca 550 litrów pozwoli łatwo przewieźć wszystkie niezbędne bagaże - czy to w trakcie rodzinnego wyjazdu na wakacje, czy też podróży służbowej. Bagażnik jest też niezwykle ustawny, więc bez większego problemu pomieści nawet nietypowe gabarytowo przedmioty.

Bogate wyposażenie

Już w podstawowej wersji Renault Megane GrandCoupe ma niezwykle bogate wyposażenie. Automatyczna, dwustrefowa klimatyzacja zapewni idealną temperaturę wszystkim pasażerom. System parkowania przodem i tyłem bez użycia rąk pozwoli na szybkie i bezbłędne parkowanie, nawet w zatłoczonych miejscach. A multimedialny system R-Link 2 wyposażony jest w nawigację, z mapą Europy w wersji rozszerzonej.
Czas na garść danych technicznych na temat tego auta. Która wersja silnikowa Megane GrandCoupe będzie dla Ciebie najlepszym wyborem? Zastanówmy się!


Benzynowe
  • TCe 115 - jednostka rozwija moc 115 koni mechanicznych, co pozwala na komfortowe poruszanie się po mieście, ale także na trasach.
  • TCe 140 - silnik dla amatorów mocnych wrażeń - poniżej 10 sekund do “setki” robi wrażenie! silnik ten występuje również z automatyczną skrzynią biegów

Wysokoprężne

  • 1.5 dCi 115 ( koni mechanicznych) Mogą być łączone z manualną lub automatyczną skrzynią

Więcej informacji w zakładce PLIKI DO POBRANIA


Szanowni Państwo informujemy, że w dniach 07.01 - 15.01 Stacja Kontroli Pojazdów w RRG Warszawa Puławska pracuje od pn-pt w godzinach 9.00-17.00, w dniach 01-31.01 Stacja Kontroli Pojazdów RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie pracuje od pn-pt w godzinach 8.00-16.00, sobota nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.