Renault Megane E-TECH

Nowa generacja samochodu

Nowe Renault Megane E-TECH w 100% elektryczne na nowo definiuje mobilność. Połączenie technologii elektrycznej XXI w., systemów multimedialnych z usługami Google oraz przyjemności z jazdy zapewnia nam niezapomniane doświadczenia za kierownicą. Kokpit z ogromny ekranem openR o powierzchni użytkowej 774cm2 wraz z intuicyjnymi przełącznikami powoduje, że jazda samochodem jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.


Przełomowy design

Co zauważalne na pierwszy rzut oka w Renault Megane E-TECH to nowe logo marki, które nadaje ton zmianom jakie nastąpiły. Nowy kolor Szary Rafale podkreśla nową stylizację maki, a elementy takie jak czarny dach, felgi aluminiowe 20" i nowe LED-owe światła z efektem 3D w tylnej części nadwozia nadają mu wyjątkowy design. Nietypowa sylwetka łączy w sobie linie charakterystyczne dla klasycznego hatchbacka jak i SUV-a z wysoko poprowadzona linią okien czy też poszerzonymi nadkolami. Szereg innowacji technologicznych, które znajdują się w Renault Megane E-TECH wytycza drogę przyszłości w motoryzacji. Dodatkowo nowoczesna platforma CMF-EV z płaską podłogą zapewnia przestrzeń oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa.


Komfort i przestrzeń

W nowo zaprojektowanym wnętrzu Renault Megane E-TECH możesz się śmiało zrelaksować dzięki możliwości ustawienia fotela według swoim preferencji. Korzystając z kokpitu openR możesz sprawdzić ustawienia samochodu i skorzystać z asystenta głosowego Google. Dodatkowo dzięki 33 litrom schowków można ukryć wszystkie niezbędne rzeczy do podróżowania, a system nagłośnienia Harman Kardon z 9 głośnikami i subwooferem oraz multi-sense, którym dostosujesz oświetlenie wnętrza do swojego nastroju spowoduje, że podróżowanie będzie Twoim ulubionym hobby. Renault Megane E-TECH wyposażone jest również w ładowarkę indukcyjną, która znajduje się pod ekranem dotykowym oraz dwoma gniazdami USB-C w drugim rzędzie siedzeń.Nowe Renault Megane Etech zdobyło⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ gwiazdek Euro NCAP dzięki nowemu nadwoziu oraz szerokiej gamie systemów bezpieczeństwa. Ten w 100% elektryczny samochód zajął również 2 miejsce w konkursie Car of the year 2022 rywalizując z 38 samochodami innych marek.

Przyjemność z jazdy

Jazda w zupełnej ciszy, dynamiczne uzależniające przyspieszenie oraz brak jakichkolwiek wibracji takie jest właśnie w 100% elektryczne Renault Megane E-TECH. Dzięki łopatkom przy kierownicy możesz sterować odzyskiwaniem energii, a elektryczny układ napędowy oferujący 220 KM oraz 470 km zasięgu sprawi, że każdy przejechany kilometr będzie dla Ciebie frajdą. Podczas postoju podłącz swoje elektryczne Renault Megane E-TECH do punktu szybkiego ładowania, a odzyskasz do 300 km zasięgu w 30minut. Jak znaleźć najbliższe punkty? To proste! Pojawią się one na centralnym ekranie dotykowym. To nie wszystko, bo dzięki trybowi B-mode możesz odzyskiwać energię za każdym razem gdy zwalniasz i hamujesz.


100% Hi-tech

Wisienką na torcie jest kokpit z dużym ekranem open-R, na który składa się wyświetlacz wskaźników i zegarów o rozmiarze 12,3" oraz ekran centralny o przekątnej 12". Korzystanie z nowego systemu multimedialnego openR Link z wbudowanymi usługami Google toc zysta przyjemność. Teraz słuchanie ulubionej muzyki ze Spotify czy korzystanie ze swoich ulubionych aplikacji będzie jeszcze prostsze.


Systemy wspomagania

Renault Megane E-TECH w 100% elektryczny posiada wiele systemów, które sprawiają, że jazda samochodem to czysta przyjemność.

  • widok wsteczny w lusterku za pomocą kamery umieszczonej na szybie tylnej
  • system Active Driver Assist reguluje prędkość uwzględniając uksztaltowanie drogi utrzymując bezpieczny dystans
  • światła LED Adaptive automatycznie dostosowuje wiązkę światła do sytuacji na drodze
  • automatyczne przełączanie świateł drogowych na mijania
  • system wspomagania ruszania pod górę
  • inteligentny aktywny regulator prędkości, który zachowuje bezpieczną odległość od samochodu przed nami

Szanowni Klienci, informujemy, że dnia 07.10 (piątek) wszystkie zakłady RRG Warszawa pracują do godz. 11.30. Za utrudnienia przepraszamy.

Sprawdź szczegóły