Renault Kangoo Express

Szukasz samochodu, który idealnie spełni potrzeby Twojego biznesu? Sprawdź nowe Kangoo. Różnorodność wersji tego modelu pozwoli Ci łatwo wybrać ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.

Kangoo Maxi - solidny partner

Tak jak różnorodne są potrzeby biznesów, tak wiele zastosowań znajdzie nowe Kangoo. Auto dostępne jest w 3 wersjach, co pozwoli łatwo wybrać auto idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Renault Kangoo Express łączy w sobie najlepsze cechy pojazdu użytkowego i osobowego spełniając oczekiwania użytkowników. Ten dostawczy model Renault dostępny jest w następujących wersjach:

• Kangoo Express
• Kangoo Express MAXI
• Kangoo Express MAXI Combi

Która z nich będzie najlepszym wyborem dla Twojego biznesu? Przekonajmy się! Kangoo Express - klasyk w gamie. To najpopularniejszy wariant tego auta, podstawowa wersja w gamie z parametrami doskonale wpisującymi się w zapotrzebowanie wielu biznesów. Na 4,28 m długości to auto pomieści ładunek o wadze nawet do 800 kg. Gdyby ta wartość była za mała, w opcji dostępna jest również zwiększona ładowność. Standardowo przestrzeń ładunkowa pomieści materiały o wielkości od 1,7 do 2,5 metra. Objętość ładunku może sięgnąć nawet do 3,5 metra kwadratowego. Kangoo Express zaprojektowane zostało w taki sposób, by zapewnić użytkownikowi maksymalny komfort w trakcie pracy.


Sprawdź vana Renault dla firm

Chcesz zobaczyć czy nowe Kangoo to auto dla Ciebie? Wiemy, że prowadząc biznes możesz nie mieć czasu na wizytę w salonu. Aby zobaczyć nowe Kangoo i poznać jego możliwości nie musisz nawet wychodzić z biura. Zapraszamy Cię do skorzystania z wirtualnej prezentacji tego modelu. Nasi Doradcy pokażą Ci każdy szczegół nowego Kangoo - a swoje przyszłe auto ujrzysz na ekranie komputera lub smartfona - jak wolisz!
Wiemy, że o tym modelu można pisać wiele. Analizować wielkość przestrzeni ładunkowej czy ilość przestrzeni we wnętrzu. Porównywać zapotrzebowanie różnych wersji silnikowych na paliwo. Nic jednak nie zastąpi osobistego sprawdzenia danego modelu. Zapraszamy na jazdę próbną do jednego z naszych salonów w Warszawie!


Kangoo Express MAXI - jeszcze więcej przestrzeni

Twój biznes potrzebuje jeszcze więcej przestrzeni? Sprawdź nowe Kangoo Express MAXI. Dodatkowe 38 centymetrów sprawi, że auto pomieści przedmioty o długości nawet do 2,88 m. Całkowita objętość sięga nawet do 4,6 metrów kwadratowych.

Kangoo Express MAXI Combi

Co powiesz na auto, które łączy dwa światy? Wygodę i komfort podróżowania znane z pojazdów aut osobowych oraz ładowność i przestrzeń ładunkową znaną z aut dostawczych? Dokładnie takie jest Kangoo Express MAXI Combi. Nie musisz już wybierać pomiędzy transportem towarów i osób. Ten samochód jest w stanie zabrać wszystko i wszystkich!. Na pokładzie wygodnie podróżować mogą 4 dorosłe osoby, a 2,4 metra m2 powierzchni ładunkowej pozwoli na komfortowe rozmieszczenie ładunku.
Pojazd bez problemu pomieści przedmioty o wielkości do 2 metrów. Gdyby niezbędne było więcej przestrzeni ładunkowej, łatwo jednym ruchem ręki można położyć kanapę. Wówczas, nowe Kangoo staje się pełnoprawnym autem użytkowym, biorąc ładunek o wielkości aż 3,6 m2.


Renault dla biznesu


Prowadzisz biznes? Umiesz kalkulować koszty? To z pewnością ucieszy Cię informacja, że nowe Kangoo z silnikiem Blue dCi o mocy 95 koni w cyklu mieszanym spala około 5,7l. paliwa. Jednostka od lat chwalona jest za bardzo dobre osiągi jako auto użytkowe, ale również za wyjątkowo niskie spalanie paliwa.
Van Renault dla firm już w podstawowej wersji został skonfigurowany w taki sposób, by jego użytkowanie zapewniało maksymalny komfort kierowcy. W standardzie znalazła się m.in. wydajna klimatyzacja, która zapewni optymalną temperaturę we wnętrzu, a przy tym szereg systemów dbających o bezpieczeństwo - w tym, ABS czy ESC.