hiddenImage

Renault Kangoo

Niezmiennie oryginalne Renault Kangoo podlega nieustannym przemianom – nowy design, zgodny z nową stylistyką Renault, bogatsze wyposażenie. Jeszcze bardziej nastawione na potrzeby użytkowników Nowe Renault Kangoo ułatwi codzienne życie. Kangoo jest kombivanem dostosowującym się do wszelkich potrzeb klienta: posiada  liczne, pomysłowe schowki w całej kabinie, daje możliwość uzyskania płaskiej podłogi po złożeniu tylnej kanapy - bez wysiłku i jednym ruchem, a poprzez składany przedni fotel pasażera pozwala na uzyskanie maksymalnej długości przestrzeni bagażowej do 2,5 m w Kangoo i 2,85 m w Grand Kangoo.

A co się kryje pod maską Nowego Kangoo? W Nowym Kangoo pojawia się nowa generacja silników wysokoprężnych dCi 90 i 110. Wersja z silnikiem ENERGY dCi 90 (wyposażonym w system Stop&Start) jest zdecydowanym liderem w tym segmencie. Również silnik wysokoprężny dCi 110 jest całkiem nowy - jest to najwyższa półka w naszej ofercie diesli.  Nowe Renault Kangoo znajdzie rozwiązania do zaoferowania najbardziej wymagającym rodzinom.

Szanowni Państwo, informujemy, że od 17 marca (wtorek) do odwołania wszystkie zakłady RRG Warszawa pracują od pn-pt w godzinach 9.00-17.00, w soboty firma jest nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.