Renault Kangoo

Renault Kangoo to komfortowy samochód rodzinny, który jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Wyróżnia go nowoczesna stylistyka, bogate wyposażenie oraz funkcjonalny, praktyczny design. Dzięki temu samochód rodzinny Renault Kangoo zapewnia maksymalną wygodę zarówno podczas codziennych dojazdów, jak i w trakcie długich podróży.

Stylistyka pojazdu
Przywykliśmy do tego, że auta rodzinne nie zawsze są w stanie zaimponować nam swoją stylistyką. Jednak funkcjonalny kombivan, jakim jest Renault Kangoo, cechuje również elegancka, nowoczesna stylistyka, która prezentuje się naprawdę doskonale zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Auto posiada zderzaki w kolorze nadwozia, przyciemniane szyby oraz metalową osłonę podwozia. We wnętrzu pojazdu znajdziemy zaś elegancką, minimalistyczną deskę rozdzielczą oraz skórzaną kierownicę.

Wyjątkowo pojemne auto
To, co wyróżnia model Renault Kangoo na tle innych samochodów rodzinnych, to pojemność bagażnika oraz liczne schowki, dzięki którym z powodzeniem uda nam się przewieźć wszystkie rodzinne bagaże. W przypadku bagażnika mówimy o maksymalnej długości przestrzeni bagażowej do 2,5 m w Kangoo i 2,85 m w Grand Kangoo. Schowki umiejscowione są w całej kabinie pojazdu, przez co komfortowo może korzystać z nich zarówno kierowca, jak i pasażerowie. Wśród nich wymienić możemy między innymi półki i schowki pod dachem dla kierowcy i pasażerów, czy schowek w podłokietniku. Na uwagę zasługuje również płaska podłoga oraz możliwość łatwego i szybkiego złożenia tylnej kanapy pojazdu.

Pełnia bezpieczeństwa
Samochód rodzinny to pojazd, który powinien zapewniać pełnię bezpieczeństwa, ponieważ kierowca odpowiedzialny jest nie tylko za życie swoje, ale również swoich bliskich. W Renault Kangoo znajdziemy więc szereg nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, dzięki którym możemy poradzić sobie z większością zagrożeń. Wyposażenie tej marki samochodu to między innymi czujniki z tyłu, które wspomagają bezpieczne parkowanie, komplet poduszek powietrznych, system kontroli trakcji oraz wspomagania nagłego hamowania, a także ABS i system automatycznego blokowania drzwi w trakcie jazdy (co jest szczególnie ważne, gdy podróżujemy z dziećmi).

Jakie silniki znajdziemy w samochodach Renault Kangoo?
W samochodzie rodzinnym Renault Kangoo znajdziemy nową generację silników wysokoprężnych. W modelu Renault Kangoo Zen jest to dCi 95, zaś w wersji Limited mamy do czynienia z nowoczesną jednostką dCi 115. Niezależnie od tego, który typ silnika wybierzemy, możemy mieć pewność, że auto będzie dynamiczne i zwrotne, a przy tym będzie się charakteryzować małym spalaniem.

Najwyższy komfort jazdy
Jazda samochodem Renault Kangoo jest w pełni komfortowa nawet w przypadku najdłuższych tras. Pojazd (w zależności od wersji) posiada klimatyzację manualną lub automatyczną z nawiewem, który dociera również do tylnej kanapy. Fotele w aucie są wyjątkowo wygodne, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów. W samochodzie tym nie brakuje również przestrzeni.

Rozwiązania dla rodzin
Każdy, kto podróżuje z dziećmi, wie doskonale, że dłuższe trasy bywają prawdziwym wyzwaniem. Na szczęście Renault Kangoo jest samochodem, w którym znajdziemy praktyczne rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i wygodę podróżowania z milusińskimi. Jest to między innymi specjalne lusterko, dzięki któremu w bezpieczny sposób możemy sprawdzić co dzieje się na tylnej kanapie pasażerów, bez konieczności odwracania się i utraty skupienia w czasie jazdy. Na uwagę zasługuje również gniazdo 12V do podłączenia urządzeń elektronicznych pasażerów z tyłu. Z powodzeniem możemy naładować za jego pomocą tablet czy telefon. Co więcej, samochód wyposażony jest również w praktyczne uchwyty na urządzenia. Mało tego, w przestrzeni bagażowej znajdziemy siatkę oddzielającą ją od kabiny, która może ułatwić przewożenie niewielkich przedmiotów - np. dziecięcych zabawek. Podsumowując, dużo opcji wyposażenia, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz dbałość o każdy, najmniejszy nawet szczegół wykończenia samochodu sprawiają, że Renault Kangoo jest samochodem, który idealnie dopasowany jest do potrzeb współczesnych rodzin.

Szanowni Klienci informujemy, że od dnia 5 lipca 2021r. zmieniły się godziny pracy wszystkich zakładów RRG Warszawa. Za utrudnienia przepraszamy.

Więcej informacji