Renault Kangoo

NOWE RENAULT KANGOO - KOMBIVAN DLA CAŁEJ RODZINY

Nowe Renault Kangoo to przestrony i elegancki kombivan o dynamicznej sylwetce ze światłami LED w kształcie litery C oraz 17" aluminiowymi obręczami kół. Ten odmieniony model gamy Renault posiada nowocześniejszy wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny. Renault Kangoo posiada płaską podłogę przez całą powierzchnię co sprawia, że świetnie nada się do przewozu najróżniejszych przedmiotów. W drugim rzędzie siedzeń znajdziemy 3 oddzielne i komfortowe miejsca dla pasażerów. Dodatkowo w fotelu kierowcy dodano możliwość regulacji odcinka lędźwiowego, aby długie podróże były czystą przyjemnością. Innowacyjny bagażnik dachowy montowany i demontowany dwoma ruchami to rozwiązanie idealne do szybkiej zmiany położenia z wzdłużnego na poprzeczne bez użycia narzędzi.

Renault Kangoo posiada w standardzie m.in. klimatyzację manualną, ekran centralny 8" wraz z systemem multimedialnym Easy Link fotel kierowcy z regulacja wysokości, czujniki parkowania tył, regulator prędkości oraz elektrycznie składane podgrzewane lusterka zewnętrzne.

Więcej informacji w zakładce Pliki do pobraniaPrzestrzeń w Nowym Renault Kangoo jest naprawdę imponująca. Po złożeniu foteli uzyskujemy powierzchnię o długości 1,88 metra. Jeśli dodatkowo złożymy fotel przedni zyskamy łącznie 2,7 m długości. Ten wynik pozwala na transport naprawdę długich przedmiotów. Kangoo posiada 15 schowków o łącznej pojemności i 49 litrów, a przed pasażerem znajduje się szuflada o fantazyjnej nazwie Easy Life Drawer. 

Dostęp do samochodu z przodu ułatwiają drzwi otwierane pod kątem 90 stopni. Renault Kangoo oferuje 775 litrów pojemności bagażnika w konfiguracji 5-osobowej. Natomiast po złożeniu drugiego rzędu siedzeń zyskujemy pojemność bagażnika do 3500 litrów.

Renault Kagnoo posiada 10 systemów wspomagania jazd m.in. aktywny system wspomagania nagłego hamowania(AEBS), asystent utrzymania pasa ruchu, system kontroli martwego pola, aktywny tempomat, rozpoznawanie znaków drogowych.