Renault Captur

Oto miejski samochód, który podąża własnymi drogami. Nie interesuje go, co ma do powiedzenia konkurencja, bo jest klasą sam dla siebie. Czy to w porannym korku na warszawskim placu Zawiszy czy też na parkingu pod modnym centrum handlowym, Renault Captur zawsze przyciąga wzrok innych kierowców. To samochód, którego wygląd zdecydowanie odróżnia się od innych propozycji - nie tylko w klasie miejskich crossover’ów, ale także większości konkurencyjnych aut. Co jeszcze ma do zaoferowania ten niezwykły samochód? Poznaj go bliżej!

Dynamiczna i nowoczesna sylwetka

Miejski crossover? To brzmi wręcz sztampowo. Takie auto ma dziś w ofercie praktycznie każdy producent. Tyle tylko, że Renault Captur jest tak daleki od sztampy jak to tylko możliwe. Stylistyka tego auta zdecydowanie zwraca uwagę na ulicy. Przednie i tylne lampy zaprojektowane są w taki sposób, by przypominać literę “C”. Sama sylwetka auta jest pełna niezwykłej jak na tę klasę lekkości. Renault Captur to samochód, który łatwo dopasujesz do siebie! I nie chodzi tu wyłącznie o listę wyposażenia czy też wybór koloru nadwozia - choć w obu tych kwestiach nie ma co narzekać na szeroki zakres opcji. Czy wiesz o tym, że ten samochód może być dwukolorowy? Tak, to nie pomyłka! Co powiesz na srebrny dach i niebieski lakier na reszcie nadwozia? A może białe nadwozie i czarny dach? Proszę bardzo! Możliwości personalizacji wyglądu w tym modelu jest naprawdę mnóstwo! Odwiedź jeden z naszych salonów i sprawdź kolory Renault Captur.

Bogate wnętrze

Wnętrze Renault Captur potrafi równie zaskoczyć co jego wygląd zewnętrzny. Wersja jaką zobaczysz w salonie to tylko jedna z wielu propozycji - teraz możesz łatwo dopasować wygląd kokpitu tego auta do swojego gustu.
Szerokie możliwości personalizacji to jedno - nie mniej ważna jest także wysoka jakość wykończenia wnętrza. Materiały użyte do budowy kokpitu czy innych elementów kabiny pasażerskiej robią doskonałe wrażenie, podobnie jak ich spasowanie. Tu wszystko jest na swoim miejscu i nawet osoby, które nie miały wcześniej do czynienia z tym autem bez problemu odnajdą się we wnętrzu Captura. Intuicyjnie rozplanowana konsola środkowa z czytelnym ekranem multimedialnym pozwolą na łatwe sterowanie różnymi funkcjami auta. Na uwagę zasługuje również deska rozdzielcza z cyfrowym prędkościomierzem, który jest idealnie czytelny w każdych warunkach. Wnętrze Renault Captur jest również niezwykle praktyczne. Gdyby patrzeć na możliwości aranżacji przestrzeni, to auto praktycznie nie ma sobie równych w tym segmencie. Liczne schowki (na przykład w kieszeniach drzwi, konsoli centralnej czy oparciach foteli) sprawią, że bez problemu pomieścisz wszystkie niezbędne drobiazgi, a co najważniejsze, zawsze będziesz je mieć pod ręką. Na uwagę zasługuje szuflada Easy Life, która bez problemu połknie całe mnóstwo rzeczy. Bagażnik tego auta jest w stanie pomieścić coś więcej niż tylko weekendowe zakupy. W Capturze możesz łatwo sterować przestrzenią, bo kanapę przesuniesz w zakresie aż 16 centymetrów! Dzięki temu, bagażnik może mieć od 377 do 455 dm3. A to wartość jakiej nie powstydziłby się niejeden rodzinny sedan! Rozmiary Renault Captur robią wrażenie, prawda?


Czas przeanalizować dane techniczne Renault Captur. Do wyboru jest naprawdę wiele wersji:

  • Benzynowy 0.9 TCe (moc 90 KM)
  • Benzynowy  TCe (moc 130 KM)
  • Benzynowy  TCe (moc 150 KM)
  • Wysokoprężny 1.4 dCi (moc 150 KM)

Jak widać,każdy znajdzie tu coś dla siebie. Już podstawowy “benzyniak” całkiem dzielnie radzi sobie w mieście, a sprint od świateł do świateł nie stanowi dla niego żadnego problemu. Całkiem niezłym kompromisem pomiędzy mocą i ceną może być wariant 1.3 TCe o mocy 130 KM. Z kolei mocniejsza odmiana to propozycja dla miłośników mocnych wrażeń - do “setki” przyspiesza w zaledwie 9,5 sekundy! A wysokoprężny 1.4 dCi idealnie łączy dobre osiągi z umiarkowanym zapotrzebowaniem na paliwo - zaledwie 4 l na 100 kilometrów przejechanych w cyklu pozamiejskim czyni go idealnym wyborem na trasy. Dla odmiany TCe 150 KM i 1.4 dCi mogą być dodatkowo wyposażone w przekładnie automatyczne. Precyzyjnie zmieniająca przełożenia skrzynia to doskonały wybór do tak zakorkowanego miasta jak choćby Warszawa!


Więcej informacji na temat danych technicznych w zakładce PLIKI DO POBRANIA

Szanowni Klienci informujemy, że od dnia 5 lipca 2021r. zmieniły się godziny pracy wszystkich zakładów RRG Warszawa. Za utrudnienia przepraszamy.

Więcej informacji