Renault Captur E-Tech full hybrid

Stylowy kompakt

Nowocześniejsza sylwetka, bardziej zaawansowane technologicznie wyposażenie, większy wybór silników hybrydowych (w wersjach mild hybrid i full hybrid) oraz usługi on-line – to podstawowe zmiany w nowej odsłonie popularnego crossovera Renault Captur.

Renault Captur jest kolejnym modelem marki zgodnym z jej nową stylistyką, zapoczątkowaną przez Gillesa Vidala, dyrektora designu Renault. Jej wyróżnikiem są napięte linie nadwozia i precyzyjnie dopracowane detale, gra świateł i materii, która współtworzy atrakcyjny, dynamiczny wygląd. Dzięki całkowicie nowemu przodowi Nowe Renault Captur wygląda bardziej prestiżowo.

Jego atutami są: uniwersalny charakter, dwukolorowe nadwozie, bardzo przestronne i pomysłowe wnętrze, zaawansowane technologicznie wyposażenie. Ale poza tymi klasycznymi zaletami, które są wpisane w geny Captura, nowy model ma też nowe atuty. Estetyka nadwozia i wnętrza, zdecydowanie bardziej wyrazista, tworzy w nowej wersji esprit Alpine niepowtarzalne połączenie elegancji i sportowego charakteru. Nowe tapicerki i ekrany na desce rozdzielczej sprawiają, że wnętrze Nowego Renault Captur jest zdecydowanie bardziej atrakcyjne. Renault Captur oferuje do 14 wersji kolorystycznych nadwozia w zależności o wersji wyposażenia.


Przestrzeń, pakowność i wygoda

Renault Captur przyzwyczaiło nas już do dużej przestrzeni przeznaczonej na nogi pasażerów siedzących na tylnej kanapie. Dzięki możliwości przesunięcia tylnego siedzenia o 16 cm zapewnia22 cm miejsca na kolana umożliwiając wygodne podróżowanie w drugim rzędzie. Kompaktowe i przestronne wnętrze Captura przesuwa granice komfortu dzięki składanej kanapie w proporcjach 1/3, 2/3, aby móc zwiększyć przestrzeń bagażową. Sam bagażnik zapewnia do 616 l pojemności i gwarantuje wystarczającą ilość miejsca do codziennej jazdy, a dzięki składanej tylnej kanapie oferuje nawet do1596 l pojemności.

System multimedialny openR

System multimedialny openR link z wbudowaną wyszukiwarką Google oferuje najbardziej zaawansowane technologie oraz dostęp do ponad 50 aplikacji . Sama obsługa systemu na ekranie 10,4 cali jest prosta, wręcz intuicyjna, podobna do używania innych urządzeń mobilnych. Co więcej sam interfejs OpenR Link można dowolnie skonfigurować. Jest w pełni kompatybilny z Android Auto i Apple CarPlay, zarówno dla przewodowej jak i bezprzewodowej łączności ze smartfonem. System oddaje kierowcy do dyspozycji wiele przydatnych usług Google, w tym Mapy Google, Asystenta Google i inne.


Human First Program

Nowa architektura systemów elektronicznych zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki 28 zaawansowanym systemom wspomagania prowadzenia takim jak predykcyjny system jazdy w trybie hybrydowym, wspomaganie parkowania, system wspomagania nagłego hamowania czy Active Driver Assist, który reguluje prędkość uwzględniając natężenie ruchu, zachowuje bezpieczną odległość oraz utrzymuje samochód na środku pasa ruchu.


Silnik E-Tech full hybrid

Nowy Renault Captur 2024 wyposażony został w 4 silniki. Począwszy od silnika 1.0 TCe 90KM lub TCe 100KM z fabryczną instalacją LPG, po napędy MildHybrid 140 KM, 160 KM EDC (z automatem) oraz 1.6 Full Hybrid 145. Co istotne, silnik w wersji full hybrid może jeździć w trybie elektrycznym po mieście aż przez 80% czasu i zaoszczędzić do 40% paliwa. Dzięki hamowaniu rekuperacyjnemu, akumulator automatycznie odzyskuje energię podczas zwalania i hamowania dając zasięg nawet do 1000 km.Szanowni Klienci, informujemy że w okresie wakacyjnym zmieniliśmy godziny pracy naszych salonów i serwisów. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Dowiedz się więcej