Renault Austral

NOWE RENAULT AUSTRAL − ATLETYCZNY I TECHNOLOGICZNIE ZAAWANSOWANY SUV

Nowe Renault Austral charakteryzuje atletyczny, zmysłowy i zaawansowany technicznie wygląd z wszystkimi atrybutami SUV-a. Renault Austral to samochód z klasą, o mocnej osobowości i muskularnym nadwoziu.


WSZYSTKIE ATRYBUTY CROSSOVERA

Nowy Austral ma niezwykle nowoczesny styl. Duże koła stanowią doskonałe uzupełnienie muskularnego nadwozia z linią maski tuż nad nadkolami. To niezwykle udane rozwiązanie nadaje samochodowi siły i charakteru. Nowy Austral ma wszystkie tradycyjne elementy SUV-a: przednią i tylną osłonę podwozia, osłony boków i dolnej części nadwozia w kontrastowym kolorze, zwiększony prześwit i wysoką linię szyb, dzięki czemu lepiej chroni pasażerów.


WYRAZISTY PRZÓD SAMOCHODU I CHARAKTERYSTYCZNY UKŁAD ŚWIATEŁ

Przód Nowego Australa łączy dynamikę z wyrafinowaniem. Szeroki grill we wzór szachownicy jest przecięty w górnej części chromowaną listwą, która płynnie łączy się ze światłami. Listwa poszerza optycznie samochód, a jednocześnie stanowi elegancki i wyrafinowany stylistycznie element.

Nowe logo Renault podkreśla nowoczesny charakter samochodu.

Światła Nowego Australa składają się w 100% z diod LED, bardzo nowoczesne przyciągają wzrok precyzyjną linią. Z przodu mają charakterystyczny dla marki kształt litery C (C-Shape) w zaktualizowanej formie. Nadają samochodowi wygląd high-tech, który dodaje mu charakteru i potęguje atletyczną stylistykę nadwozia.

Przestronne wnętrze dają wrażenie solidności i sportowych możliwości, które dodatkowo podkreśla pochyła tylna szyba. Wyraziste linie nad nadkolami dodają spójności bryle samochodu.

Środkowe i boczne wloty powietrza w przednim zderzaku, kąt pochylenia dachu i mocne wyprofilowania boków świadczą o doskonałych parametrach aerodynamicznych.

BOGATE WYPOSAŻENIE I ERGONOMICZNA PRZESTRZEŃ

Nowe Renault Austral posiada system multimedialny openR link z wbudowanymi usługami Google. Dzięki nim możesz sterować głosowo temperaturą w samochodzie, możesz zaplanować trasę lub wybrać swoją ulubioną muzykę.

Nowy system Harman Kardon dzięki całkowitej mocy 410 W (4tweetery, 4 woofery, 2 głośniki surround i 1 skrzynia basowa) sprawi, że doświadczysz głębokich dźwiękowych przeżyć.

Multi Sens to system, dzięki któremu możesz dopasować Nowe Renault Austral do swoich potrzeb i preferencji. Łatwo ustawisz, dźwięk, reakcję silnika, układ kierowniczy, oświetlenie wnętrza samochodu czy spersonalizujesz ekran wedle swoich preferencji.

Kolejnym systemem w nowym Renault Austral jest system4Control, który gwarantuje precyzyjną i bezpieczną jazdę, płynne pokonywanie zakrętów i kontrolę nad drogą. Dzięki średnicy zawracania 10,1m wszelkie manewry stały się łatwe.


NOWE RENAULT AUSTRAL POSIADA 32 ZAAWANSOWANE SYSTEMY WSPOMAGANIA JAZDY M.IN. TAKIE JAK:

  • System wspomagania nagłego hamowania
  • System wspomagania parkowania wraz z kamerą 3D 360 stopni
  • System active driver assist
  • System kontroli bezpiecznej odległości
  • Aktywny system nagłego hamowania
  • System utrzymywania pasa ruchu
  • System kontroli zmęczonego kierowcy
  • Automatyczne przełączanie świateł drogowych na mijania

Nowe Renault Austral to komfortowy samochód z dużą przestrzenią za kierownicą. Posiada łatwo dostępne schowki o pojemności 35litrów. Tylna przesuwana kanapa daje możliwość zwiększenia miejsca na kolana o16 cm, a bagażnik o pojemności aż 575 dm3 (w zależności od wersji) pomieści wszystkie Twoje bagaże lub zakupy.


Szanowni Klienci, informujemy, że dnia 07.10 (piątek) wszystkie zakłady RRG Warszawa pracują do godz. 11.30. Za utrudnienia przepraszamy.

Sprawdź szczegóły