Nowe Renault Kangoo VAN

Renault Kangoo VAN to innowacyjne auto o atletycznym i dynamicznym stylu skrojone na miarę pojazdu dla profesjonalistów.

Całkowicie nowe Renault KANGOO VAN wkracza na rynek i wprowadza istotną innowację w postaci Easy Side Access, który umożliwia łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej z boku pojazdu. Jest to szczególnie wygodna opcja w centrach miast ze względu na liczne ograniczenia parkingowe. Dzięki usunięciu całkowicie środkowego słupka, nowe Kangoo Van oferuje najszerszy na rynku dostęp z boku, wynoszący 1416 mm (dwa razy więcej niż w poprzedniej wersji).

Nowe Kangoo Van wyróżnia się bardziej muskularnym wyglądem zewnętrznym. Przód został całkowicie przeprojektowany. Posiada chromowaną listwę między kratką, a przednim zderzakiem. Dzięki wyrafinowanym wykończeniom i chromowanym wstawkom jego wygląd staje się bardziej ekskluzywny. Nowe wnętrze Nowego Kangoo VAN oferuje zupełnie nową deskę rozdzielczą z licznymi schowkami. Fotele zostały całkowicie przeprojektowane i zapewniają większy komfort i trwałość.

Nowe Kangoo Van wyposażone jest w system multimedialny Renault EASY LINK oraz nowe systemy wspomagania prowadzenia, w tym cyfrowe lusterko wsteczne, które zapewnia doskonałą widoczność tyłu, wygodną w pojazdach z przegrodą. Inne nowe funkcje obejmują kontrolę stabilności hamowania i zaawansowany system aktywnego hamowania awaryjnego AEBS.


Nowe Renault EXPRESS VAN spełnia potrzeby klientów poszukujących najlepszego stosunku ceny do jakości i oferuje najwięcej miejsca do przechowywania w swojej kategorii. Praktyczny i wydajny van, jest przeznaczony dla przedsiębiorców i małych flot.

Zupełnie nowy Express Van prezentuje nową stylistykę marki Renault, solidność i nowoczesność. Nowe wnętrze wyposażone we wzmocnione siedzenia, zapewnia jakość i komfort na pokładzie. Szczególną uwagę zwrócono na przestrzeń magazynową i ergonomię. Oferuje najlepszą pojemność w swojej kategorii (48 litrów) i pojemność ładunkową od 3,3 do 3,7 m³.

Nowe Kangoo Express Van wyposażone jest w system multimedialny Renault EASY LINK i w systemy wspomagające prowadzenie, takie jak asystent cofania, ostrzeganie o martwym polu, asystent parkowania przedniego i tylnego, nie zapominając o szerokim lusterku wstecznym.

Szanowni Państwo informujemy, że w dniach 13-30 kwietnia Dział Części Zamiennych w RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie będzie czynny w godzinach 9.00-17.00. Za utrudnienia przepraszamy.