Nowe Renault Express VAN

Zakładasz własną firmę i poszukujesz furgonetki odzwierciedlającej Twój zapał? Nowe Renault EXPRESS VAN został stworzony specjalnie dla Ciebie ! Płynna linia nadwozia jest podkreślona efektywnymi bocznymi listwami ochronnymi. Nad przednim ochronnym zderzakiem znajdują się wydajne światła do jazdy dziennej LED w charakterystycznym dla marki Renault układzie w literę C. Agresywny, muskularny grill przedni i szeroka maska eksponują solidność Nowego EXPRESS VAN.

Nowe Renault EXPRESS VAN spełnia potrzeby klientów poszukujących najlepszego stosunku ceny do jakości i oferuje najwięcej miejsca do przechowywania w swojej kategorii. Praktyczny i wydajny van, jest przeznaczony dla przedsiębiorców i małych flot.

Nowe Renault EXPRESS VAN wyposażone jest w system multimedialny Renault EASY LINK i w systemy wspomagające prowadzenie, takie jak asystent cofania, ostrzeganie o martwym polu, asystent parkowania przedniego i tylnego, nie zapominając o szerokim lusterku wstecznym.

Zupełnie nowy EXPRESS Van prezentuje nową stylistykę marki Renault, solidność i nowoczesność. Nowe wnętrze wyposażone we wzmocnione siedzenia, zapewnia jakość i komfort na pokładzie. Szczególną uwagę zwrócono na przestrzeń magazynową i ergonomię. Oferuje najlepszą pojemność w swojej kategorii (48 litrów) i pojemność ładunkową od 3,3 do 3,7 m³.

Dzięki asymetrycznym tylnym drzwiom otwieranym pod kątem 180°, pojemności użytkowej wynoszącej 3,3 m3 oraz 1,91 m długości załadunki (z pełną przegrodą), Nowy EXPRESS VAN oferuje najlepszy stosunek parametrów użytkowych do całkowitych wymiarów pojazdu. Dzięki obrotowej przegrodzie i składanemu fotelowi pasażera uzyskasz do 3,7 m3 pojemności ładunkowej. Boczne drzwi przesuwne ułatwią załadunek, dzięki rekordowej szerokości otwarcia wynoszącej 716 mm. Nowy EXPRESS VAN to po prostu samochód dla Ciebie.

Szanowni Klienci, informujemy, że dnia 07.10 (piątek) wszystkie zakłady RRG Warszawa pracują do godz. 11.30. Za utrudnienia przepraszamy.

Sprawdź szczegóły