Serwis Renault 6 +


Elastyczna oferta dostosowana do wieku Twojego samochodu

Koszty utrzymania Twojego samochodu maleją wraz z jego wiekiem. Posiadasz samochód 6 letni lub starszy? Oferujemy Ci ceny przeglądów i napraw niższe nawet o 30%! Tylko w RRG Warszawa wszystkie naprawy dokonywane są przy użyciu oryginalnych części Renault i Motrio*. Nikt inny niż nasi wykwalifikowani mechanicy nie naprawi lepiej Twojego Renault. Nasze serwisy przeprowadzą kompleksową diagnostykę Twojego pojazdu przy użyciu najnowszych oryginalnych urządzeń diagnostycznych i narzędzi producenta firmy Renault. U nas masz 100% gwarancji zastosowania nowych oryginalnych części Renault i Motrio. Dajemy również gwarancję na wykonane naprawy obowiązującą w całej sieci Renault. W ten sposób wiesz na pewno, że za usunięcie danej usterki w okresie trwania gwarancji zapłacisz tylko raz.

Pozostawiając nam do dyspozycji swój samochód gwarantujemy Ci że, odbierając go z naprawy lub przeglądu w ASO, zyskujesz przede wszystkim sprawne i niezawodne auto, które będzie ci służyć jeszcze przez długi czas.

* Motrio to francuska marka, która oferuje szeroką gamę części zamiennych o wysokiej jakości. Wszystkie części zamienne marki Motrio posiadają certyfikaty zgodności z wymogami Unii Europejskiej w kwestii bezpieczeństwa i jakości. Gama części Motrio pozwala na wykonanie podstawowych czynności obsługowych i eksploatacyjnych pojazdu. Te czynności to przeglądy, układ hamulcowy, akumulatory, wycieraczki, oświetlenie, zapłon.Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu dzisiejszym z powodu problemów techniczny kontakt telefoniczny z naszą Firmą może być utrudniony. Prosimy o kontaktowanie się z nami poprzez formularze na stronach www. W dniach 01-04.02 oraz 07-11.02 nasze działy Ubezpieczeń i Finansowań będą czynne w godzinach 10.00-18.00. Za utrudnienia przepraszamy.