Stacja kontroli pojazdów

Oferujemy Państwu pełną gamę badań technicznych pojazdów.

Okresowe badania techniczne*:
 • samochody o masie do 3,5t
 • motocykle
 • ciągniki rolnicze
 • przyczepy
 • samochody z instalacją gazową
 • samochody zarejestrowane za granicą
 • samochody skierowane przez Policję.
 Wykonujemy badania samochodów z napędem 4x4! 
Przy użyciu urządzeń które posiadamy na naszych stacjach możemy zaoferować Państwu następujące usługi:
 • sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przed okresem zimowym oraz wiosennym,
 • sprawdzenie stanu zawieszenia,
 • sprawdzenie zbieżności pojazdu,
 • sprawdzenie i wyregulowanie wysokości świateł
Jeśli przymierzają się Państwo do zakupu samochodu - wykonamy kontrolę przed zakupową.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej stacji kontroli pojazdów. Wykonujemy przeglądy rejestracyjne samochodów wszystkich marek. W naszej stacji diagnostycznej nie muszą Państwo wcześniej się umawiać na wizytę. A jeżeli Państwo sobie tego zażyczą, to za rok przypomnimy o zbliżającym się terminie przeglądu - wystarczy, że zostawią nam Państwo swój numer kontaktowy. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, który pozwoli na wykrycie nawet najdrobniejszych usterek. Nasi diagności dokładnie sprawdzą wszystkie elementy, które mają wpływ na bezpieczeństwo poruszania się autem. Zapewniamy maksymalnie sprawną diagnostykę.

Okresowe badania techniczne

Wykonujemy okresowe przeglądy techniczne dla różnych typów pojazdów:
 • Samochody osobowe Motocykle
 • Ciągniki rolnicze Przyczepy
 • Samochody z instalacją gazową
 • Samochody zarejestrowane za granicą (przed pierwszą rejestracją w kraju)

Przeglądy rejestracyjne

Wykonujemy także dodatkowe przeglądy techniczne aut wszystkich marek. Dotyczy to zarówno samochodów skierowanych przez Policję (na przykład po odebraniu dowodu rejestracyjnego), jak również aut po wykonanych modyfikacjach konstrukcji lub innych elementów mających wpływ na bezpieczeństwo. Cennik przeglądów technicznych jest zgodny z tabelą opłat za badania techniczne pojazdów (źródło: Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 29 września 2004 r. w sprawie wysokości opłat związanych z prowadzeniem stacji kontroli pojazdów oraz przeprowadzaniem badań technicznych pojazdów)

Przeglądy pojazdów z instalacją gazową

Jeżeli posiadają Państwo samochód z instalacją LPG to również zapraszamy do naszej stacji diagnostycznej. Obok standardowego sprawdzenia kompletności dokumentów oraz podstawowych układów bezpieczeństwa w aucie, wykonamy kompleksowe sprawdzenie szczelności instalacji. Da to Państwu pewność, że układ LPG jest w pełni sprawny i gotowy do pracy. Informujemy, że do przeglądu rejestracyjnego samochodu z LPG niezbędne są dwa dodatkowe dokumenty:
 • świadectwo legalizacji zbiornika gazowego,
 • świadectwo legalizacji sposobu montażu instalacji gazowej

Pełna gama badań technicznych pojazdów

Obok przeglądów rejestracyjnych nasza stacja kontroli pojazdów oferuje również szereg procedur, które pozwolą Państwu na sprawdzenie stanu swojego auta. Specjalnie dla Państwa wykonamy:
1. Profesjonalną kontrolę stanu zawieszenia. Warto przynajmniej raz na pół roku skontrolować stan tego układu w aucie. Przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego dokładnie sprawdzimy kondycję zawieszenia w Państwa samochodzie. Nasi specjaliści podpowiedzą, jakie elementy mogą wymagać wymiany w najbliższym czasie.
2. Sprawdzenie stanu technicznego auta (przegląd wiosenny i zimowy)Warto regularnie kontrolować zawieszenie, jak również stan całego auta. Zapraszamy właścicieli aut wszystkich marek na sezonowe przeglądy. Nasi diagności skontrolują działanie hamulców w Państwa aucie, a także sprawdzą najistotniejsze elementy w samochodzie. Z naszej stacji kontroli wyjadą Państwo pewni stanu swojego auta!
3. Sprawdzenie ustawienia świateł Źle ustawione światła potrafią oślepiać innych kierujących. A poza tym, nie dają odpowiednio dobrego oświetlenia drogi. Warto zatem raz na jakiś czas skontrolować ich ustawienie oraz dokonać ewentualnych poprawek. Z przyjemnością wykonamy to w Państwa aucie! Posiadamy specjalistyczne przyrządy do ustawiania świateł samochodowych.
4. Sprawdzenie ustawienia zbieżności kół Nieprawidłowo ustawiona zbieżność to nie tylko dyskomfort w trakcie jazdy czy przekrzywiona kierownica, ale również znacznie szybsze zużycie opon. Warto zatem regularnie sprawdzać ustawienie zbieżności kół w swoim aucie. Zbieżność warto ustawić również po wykonywaniu niektórych wymian elementów zawieszenia. W naszej stacji kontroli pojazdów wykonujemy laserowe pomiary geometrii zawieszenia oraz posiadamy specjalistyczne stanowiska umożliwiające wykonanie ewentualnych korekt.
5. Przegląd przed zakupem auta Kompleksowo sprawdzimy każde auto przed zakupem! Zapraszamy na przegląd - ocenimy stan zawieszenia, hamulców czy innych, ważnych układów w aucie. Sprawdzimy również dokumenty oraz nadwozie pod kątem ewentualnych napraw powypadkowych. Pomożemy Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru!

Stacja Kontroli Pojazdów Renault PGD prowadzi badania techniczne pojazdów wszystkich marek!

Sprawna diagnostyka bez zapisywania się na wizytę.
Wysyłanie przypomnień o następnym badaniu technicznym.

Zapraszamy do Stacji Kontroli Pojazdów w Warszawie:

 Renault PGD Puławska 
 ul. Puławska 621B
 tel. 22 5 444 444


Szanowni Klienci, informujemy że w okresie wakacyjnym zmieniliśmy godziny pracy naszych salonów i serwisów. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Dowiedz się więcej