Serwis Renault

Poszukują Państwo solidnego serwisu Renault w Warszawie? Zapraszamy do skorzystania z usług Renault PGD. Dzięki temu, że posiadamy na terenie Warszawy 5 punktów serwisowych jesteśmy zawsze blisko Państwa. Dysponujemy kompleksowo zaopatrzonym magazynem części zamiennych Renault, akcesoriami Renault, oryginalnymi felgami i oponami różnych marek. 



Usługi serwisowe

Naprawy gwarancyjne

W naszych serwisach Renault gwarantujemy wysoki standard jakości, zauważalny nawet w najmniejszych detalach konstrukcyjnych. Jest to obietnica, której marka Renault dotrzymuje od wielu lat i przez wiele tysięcy kilometrów od dnia pierwszej rejestracji samochodu możecie na nas polegać.
Umów się do serwisu

Naprawy pogwarancyjne

Autoryzowany serwis Renault nie musi być kosztowny! Gwarantujemy atrakcyjne ceny części oraz robocizny. Zapewniamy stałe i jasne koszty. Bez Państwa zgody nie wykonujemy żadnych czynności serwisowych czy naprawczych.

Umów się do serwisu

Usługa DOOR TO DOOR

Na życzenie Klienta odbieramy samochód ze wskazanego miejsca (dom, biuro itp.). Po naprawie odstawiamy we wskazane przez Klienta miejsce. Zakres napraw ustalamy telefonicznie, a rozliczenie następuje w momencie przekazania samochodu.

Wyślij Formularz

Samochody zastępcze

Naszym Klientom proponujemy komunikację zastępczą na czas naprawy. Posiadamy park samochodów zastępczych w tym również auta elektryczne. Oddając swój pojazd do autoryzowanego serwisu Renault PGD nie muszą Państwo martwić się o swoją mobilność!


Wyślij formularz

Kontrola bezpieczeństwa pojazdu

We wszystkich samochodach, które są w naszych serwisach realizujemy usługę kontroli bezpieczeństwa samochodu Renault. Nasi technicy przeprowadzają kontrolę 40 punktów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Potwierdzeniem kontroli jest certyfikat z informacją o ewentualnych czynnościach naprawczych do wykonania w pojeździe.
Dowiedz się więcej

Kontakt z Klientami

Cenimy Państwa czas, dlatego zawsze staramy się ustalać dogodne terminy na przyjęcie auta. O przewidywanym terminie zakończenia prac poinformujemy w momencie przekazania samochodu do serwisu. Gdyby jednak okazało się, że termin się wydłuży, to natychmiast poinformujemy Państwa o tym fakcie.

Wyślij Formularz

Zapraszamy do serwisów Renault PGD w 5 lokalizacjach

 Renault PGD Aleje Jerozolimskie 
 Aleje Jerozolimskie 156

 Renault PGD Mory 
 ul. Poznańska 16/18
 Renault PGD Puławska 
 ul. Puławska 621B


 Renault PGD Białowieska 
 ul. Białowieska 10A

 Renault PGD Lewinowska 
 ul. Lewinowska 37/37A

Szanowni Klienci, informujemy że w okresie wakacyjnym zmieniliśmy godziny pracy naszych salonów i serwisów. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Dowiedz się więcej