Serwis blacharsko - lakierniczy RenaultJeżeli poszukują Państwo najwyższej jakości usług w zakresie blacharstwa samochodowego dla swojego Renault, to zapraszamy do skorzystania z usług Renault PGD. Poza Renault w zakresie napraw blacharsko – lakierniczych obsługujemy samochody wszystkich marek. Naszym priorytetem jest zapewnienie wszystkim naszym Klientom perfekcyjnego standardu usług w zakresie napraw powypadkowych. W naszych serwisach można liczyć na najwyższej jakości naprawy blacharskie, zgodnie z technologią producentów, dzięki czemu zyskają Państwo pewność, że po naprawie samochód będzie tak dobry i sprawny, jak wcześniej! Wszystkie nasze usługi w zakresie napraw blacharskich czy lakierniczych objęte są gwarancją, trwającą przez kolejne 12 miesięcy. Obok profesjonalnych usług w zakresie lakiernictwa samochodowego i blacharstwa, oferujemy także kompleksową obsługę szkód komunikacyjnych. Jeżeli przydarzy się Państwu szkoda, wystarczy dać nam znać - zajmiemy się resztą! Pomożemy w wypełnieniu wszystkich procedur, a na czas naprawy zaoferujemy samochód zastępczy.

Naprawy blacharskie powypadkowe

Wypadek? Stłuczka? Niestety, to może się zdarzyć każdemu. Samochód powypadkowy nie musi jednak od razu trafiać do kasacji. Może być tak dobry, jak nowy! Dlatego zachęcamy do skorzystania z napraw blacharskich w naszych  serwisach. Możemy pochwalić się kompleksowo wyposażonymi warsztatami blacharskimi, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać pełen zakres napraw powypadkowych. Posiadamy niezbędne wyposażenie - od zupełnie podstawowych narzędzi, przez stanowiska rewizyjne do diagnostyki podwozia czy ustawienia geometrii zawieszenia, aż po ramy naprawcze do prac przy poszyciu nadwozia - wszystko to pozwala nam sprawnie i fachowo zająć się naprawami nadwozi i systemów bezpieczeństwa. Wszystkie naprawy blacharskie wykonujemy zgodnie z technologiami i procedurami przewidzianymi przez producenta.

Lakierowanie samochodów

Jedną z gałęzi działalności naszych serwisów jest profesjonalne lakiernictwo samochodowe. Posiadamy kompletnie wyposażone kabiny lakiernicze, jak również stanowiska do przygotowania powierzchni czy mieszalnie lakierów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi z zakresu lakierowania samochodów.

Nowocześnie wyposażony warsztat i doświadczona kadra

Jako Autoryzowany Partner Renault stawiamy na najwyższe standardy jakościowe w zakresie napraw blacharskich oraz lakierniczych. Wszystkie usługi wykonywane są zgodnie z technologią przewidzianą przez producenta.. Posiadamy profesjonalnie wyposażony warsztat do napraw powypadkowych. Celem zapewnienia perfekcyjnej jakości wszystkich usług z zakresu napraw nadwozi, stosujemy wyłącznie najwyższej jakości wyposażenie warsztatu, pochodzące od renomowanych, światowych producentów.  Doskonale wiemy, że technologie naprawy to jedno, ale liczy się również to, kto wykonuje naprawy. W serwisach blacharsko-lakierniczch Renault PGD  współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami w zakresie napraw powypadkowych i lakierowania samochodów. Stawiamy na nieustanny rozwój personelu - poprzez szkolenia i kursy, które pozwalają naszym Pracownikom jeszcze lepiej naprawiać Państwa samochody.

Serwisy blacharsko - lakiernicze sieci Partnerów Renault:

  • dysponują doskonale przygotowanym i przeszkolonym personelem
  • są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i narzędzia
  • zapewniają bardzo wysoką jakość napraw
  • oferują samochód zastępczy na czas naprawy
  • zapewniają roczna gwarancja na części i robociznę
  • oferują kompleksową obsługę w zakresie napraw oraz likwidacji szkód komunikacyjnych
Wszystkie warsztaty blacharsko lakiernicze Renault stosują produkty lakiernicze, które w minimalny sposób wpływają na środowisko naturalne dlatego wyszkolenie kadry technicznej Naszych koncesjonerów w Centrum Szkoleniowym z nowych metod napraw stawiamy na pierwszym miejscu.

Lakiery Ixell

Marka Ixell była stworzona w 1976 i od przeszło 30 lat współpracuje z warsztatami blacharsko lakierniczymi Renault w Europie i w świecie. Całe spektrum naprawy, produkty i technologie Ixell dostarczają prostotę, efektywność i szybkość naprawy.

Lokalizacje


Punkt przyjęć szkód blacharsko-lakierniczych
Al. Jerozolimskie 156
tel. 22 5 444 444

 Renault PGD Puławska 
 ul. Puławska 621B
 tel. 22 5 444 444

Renault PGD Mory 
ul. Poznańska 16/18
tel. 22 5 444 444

Renault PGD Białowieska
ul. Białowieska 10A
tel. 22 5 444 444
Renault PGD Lewinowska
ul. Lewinowska 37A
tel. 22 5 444 444


Szanowni Klienci, informujemy że w okresie wakacyjnym zmieniliśmy godziny pracy naszych salonów i serwisów. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Dowiedz się więcej