Nowe Renault Clio V


Nowe Renault Clio dysponuje pełną ofertą całkowicie nowych w tym modelu silników benzynowych i wysokoprężnych o mocy od 65 do 130 KM. W silnikach zastosowano zaawansowane technologie, które zapewniają zgodność z obowiązującymi normami oraz jeden z najniższych w tym segmencie poziom zużycia paliwa i emisji CO2.

Debiutujący w gamie Renault silnik SCe o mocy 65KM to najnowszy silnik idealnie sprawdzający się do jazdy po mieście. Dzięki manualnej, 5-stopniowej skrzyni biegów zapewnia płynną jazdę po mieście.

Silnik TCe 100 będzie oferowany w Nowym Clio w połączeniu z manualną, 5-stopniową skrzynią biegów.


Silnik 1.3 TCe FAP debiutuje pod maską Nowego Clio. W wersji o mocy 130 KM i momencie obrotowym 240 Nm występuje z automatyczną, 7-stopniową skrzynią biegów EDC i zastępuje wcześniejszą jednostkę TCe 120, wieńcząc gamę silników Nowego Clio.Nowe Clio będzie także oferowane z silnikiem wysokoprężnym 1.5 Blue dCi 115 KM do jazdy bardziej dynamicznej. Dzięki manualnej, 6-stopniowej skrzyni biegów, która pozwala obniżyć obroty silnika przy prędkościach powyżej 110 km/h, oraz dzięki jednej z najlepszych w tym segmencie aerodynamice Nowe Renault Clio Blue dCi wykazuje się wyjątkowo wysoką efektywnością energetyczną w szczególności w jeździe pozamiejskiej i na autostradach.

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniach 5.03-6.03 wszystkie zakłady RRG Warszawa będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.