Nagrody i wyróżnienia

Firma RRG Warszawa to autoryzowany dealer marek Dacia i Renault, który oferuje klientom wysoką jakość obsługi. Nic więc dziwnego, że nasza firma niejednokrotnie uznana została za najlepszy salon Renault i zdobyła liczne wyróżnienia, w tym prestiżową nagrodę Renault Awards 2018 za największą liczbę sprzedanych samochodów. Nie jest to jednak jedyna nagroda, którą zostaliśmy odznaczeni. Aż siedmiokrotnie zdobyliśmy tytuł „Dealer of the year”. Jesteśmy także dumni z tego, że udało nam się przekonać do siebie badaczy jakości obsługi klienta, dzięki czemu Wielki Test Salonów Auto Świat w 2019 roku przeszliśmy osiągając 97,5% punktów.

Dealer of the Year 2019

RRG Warszawa po raz siódmy najlepszą koncesją Renault w Polsce. Nagroda za najwyższą jakość obsługi Klientów

dowiedz się więcej

Wielki Test Salonów Auto Świat

Spośród 22 marek i 359 salonów w Polsce RRG Warszawa Aleje zdobyło 97,5% punktów, zostając tym samym bardzo dobrym salonem w 16 edycji Wielkiego Testu Salonów miesięcznika „Auto Świat”.

dowiedz się więcej

Renault Awards 2018

RRG Warszawa zdobyło nagrodę AWARDS 2018 za największą liczbę sprzedanych samochodów dostawczych Renault w Polsce w 2018 roku!

Certyfikat Sprawdzonego Wykonawcy Zamówień Publicznych

RRG Warszawa zdobyło Certyfikat Sprawdzonego Wykonawcy Zamówień Publicznych dzięki ciężkiej pracy Ekipy z Działu PRO+

Dealer of the year 2017

RRG Warszawa po raz szósty najlepszą koncesją Renault w Polsce. Nagroda za najwyższą jakość obsługi Klientów.

dowiedz się więcej

Dealer of the year 2016

RENAULT WARSZAWA po raz piąty najlepszą koncesją Renault w Polsce. Nagroda za najwyższą jakość obsługi Klientów.

dowiedz się więcej

Lider serwisu 2016

Nagroda już po raz drugi została przyznana naszej firmie przez specjalistów z branży motoryzacyjnej magazynu "Dealer" za najlepszy i najbardziej innowacyjny autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy w Polsce.

dowiedz się więcej

Gazele Biznesu 2015

Co roku Puls Biznesu ogłasza ranking dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W 2015 roku Renault Retail Group Warszawa dołączyło do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

dowiedz się więcej

Dealer of the year 2014

RENAULT WARSZAWA po raz czwarty najlepszą koncesją  Renault w Polsce według opinii Klientów. Nagroda przyznana za najwyższą jakość obsługi.

dowiedz się wiecej

Dealer of the year 2013

RENAULT WARSZAWA już po raz trzeci z rzędu okazało się najlepszą koncesją w Polsce zdobywając tytuł Dealer Of The Year 2013. RENAULT WARSZAWA ponownie najlepszą koncesją w Polsce według opinii Klientów. Nagroda za najwyższą jakość obsługi w 2013 roku.

dowiedz się więcej

Dealer of the year 2012

RENAULT WARSZAWA ponownie najlepszą koncesją w Polsce według opinii Klientów. Nagroda za najwyższa jakość obsługi w 2012 roku.

dowiedz się więcej

Dealer Of The Year 2011

Nagroda przyznana przez producenta dla najlepszego koncesjonera Renault w Polsce za najwyższą jakość obsługi Klientów w 2011 roku.

dowiedz się więcej

Auto Świat

Pierwsze miejsce w Wielkim Teście Salonów Samochodowych przyznane przez magazyn Auto Świat dla RENAULT WARSZAWA Aleje Jerozolimskie jako najlepszego salonu motoryzacyjnego w Warszawie.W rolę Klientów wcielają się pracownicy Centrum Badań Marketingowych "Test".

dowiedz się więcej

Lider serwisu 2011

Nagroda przyznana przez specjalistów z branży motoryzacyjnej magazynu Dealer za najlepszy i najbardziej innowacyjny autoryzowany serwis blacharsko-lakierniczy w Polsce.

Protektor

Nagroda przyznana przez Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów serwisowi blacharsko-lakierniczemu RENAULT WARSZAWA Praga w kategorii najlepszy serwis w Polsce.

dowiedz się więcej

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 1 września zmianie ulegają godziny pracy Salonów i Serwisów RRG Warszawa. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce KONTAKT. ZAPRASZAMY!