hiddenImage

NAGRODA FLOTOWA DLA NOWEGO CLIO

Nowe Renault Clio zostało wybrane najlepszym samochodem w segmencie B podczas FLEET DERBY 2013. Jurorzy przetestowali na torze ponad 80 aut. Organizatorem testu i plebiscytu jest wydawca magazynu "Fleet".

W skład jury weszło 108 osób reprezentujących takie instytucje, jak PZPM, ITS, Automobilklub Polski, Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz dziennikarze motoryzacyjni i doświadczeni fleet managerowie. Nowe Renault Clio uosabia odnowę stylistyczną marki. Model jest niezwykle starannie zaprojektowany, a jego produkcja spełnia bardzo wymagające standardy.

Dzięki podwójnej ofercie systemów multimedialnych z dotykowym ekranem - MEDIA NAV i Renault R-Link, nowe Renault Clio dokonuje przełomowego postępu w swoim segmencie. Upowszechnia wyposażenie podnoszące komfort i bezpieczeństwo oraz proponuje szerokie możliwości personalizacji dostępne po raz pierwszy w ofercie Renault w tej kategorii samochodów. Swoją uniwersalność nowe Renault Clio zawdzięcza doskonałemu trzymaniu się drogi, jeszcze lepszemu komfortowi układu jezdnego oraz silnikom, które są liderami na rynku pod względem zużycia paliwa i emisji CO2, wynoszącymi już od 3,2 l/100 km i 83 g/km (najlepszy wynik wśród silników wysokoprężnych).

Nowe Renault Clio posiada przestronne wnętrze i duży bagażnik (300 dm3). Zapewnia również najwyższy poziom bezpieczeństwa czynnego i biernego, co zostało potwierdzone zdobyciem 5 gwiazdek w testach Euro NCAP według nowych, bardziej surowych zasad.


Szanowni Państwo, informujemy, że od 4 maja do 30 czerwca zmianie ulegają godziny pracy Salonów i Serwisów. Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce "KONTAKT". Stacja Kontroli pojazdów w RRG Warszawa Mory do końca czerwca jest nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.