hiddenImage

Informacja RRG Warszawa

Szanowni Klienci,

w związku z obecną sytuacją w Polsce związaną wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, chcielibyśmy przekazać kilka ważnych informacji. Wszyscy nasi Klienci oraz osoby zainteresowane kontaktem z nami,które ze względów bezpieczeństwa nie chcą wychodzić z domu i odwiedzać miejsca publiczne, mogą skontaktować się z RRG Warszawa przy pomocy różnych kanałów:


Od 16 marca2020 r. skróceniu uległy godziny pracy poszczególnych działów. Dokładne informacje znajdują się na naszych stronach internetowych.


Informujemy również Klientów, którzy odwiedzają nasze zakłady, że podjęliśmy wszelkie możliwe kroki w celu zapewnienia Państwu oraz naszym Pracownikom bezpieczeństwa. Wszyscy Pracownicy RRG Warszawa wracający z wyjazdów zagranicznych, przed powrotem do pracy, są poddawani 14-dniowemu okresowi obserwacji w domu. Na terenie całej Spółki zostały wdrożone procedury ograniczające ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów:

  • wprowadzenie zasady braku kontaktu fizycznego pomiędzy  Pracownikami i Klientami (proszę nam wybaczyć jeżeli zamiast uścisku ręki przywitamy się z Państwem skinieniem głowy).
  • minimalna odległość między pracownikiem RRG Warszawa a Klientem musi wynosić minimum 1,5 m.
  • wdrożenie zaleceń związanych z częstym myciem rąk oraz ich dezynfekcją, wszystkie sanitariaty zostały wyposażone w żele dezynfekujące
  • powierzchnie biurek oraz sprzęt są regularnie dezynfekowane przez serwis sprzątający
  • Pracownicy z objawami przeziębienia nie przychodzą do pracy
  • zawieszenie jazd próbnych z udziałem Pracowników RRG Warszawa. Zachęcamy Państwa cały czas do samodzielnego testowania naszych samochodów w ramach akcji 365 dni testów Renault, więcej szczegółów na https://www.testujzpasja.pl


O jakichkolwiek zmianach będziemy informować na naszych stronach www oraz kanałach social media.


Mirosław Dąbrowski

Prezes Zarządu RRG Warszawa


Szanowni Państwo, informujemy, że od 17 marca (wtorek) do odwołania wszystkie zakłady RRG Warszawa pracują od pn-pt w godzinach 9.00-17.00, w soboty firma jest nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.