ELECTRIC ROADSHOW

ELECTRIC ROADSHOW w RRG Warszawa


ELECTRIC ROADSHOW to wydarzenie Renault organizowane w 6 największych miastach w Polsce! Mamy tą przyjemność, że odbywa się ono również w naszych salonach!

W dniach 9-13/10/2021w salonach RRG Warszawa czekać na Was będą:

  • samochody elektryczne i hybrydowe do jazd testowych m.in.: Renault ZOE, Renault Captur E-TECH, Renault Arkana E-TECH, Renault Kangoo Z.E., Renault Master Z.E. oraz Dacia Spring
  • informacje dotyczące zakupu i dopłat rządowych do samochodów elektrycznych
  • do każdego zamówienia na samochód elektryczny lub hybrydowy złożonego w dniach 9-13/10/2021 voucher na szkolenie E-Mobility w Szkole Jazdy Renault
  • dodatkowo w dniu 9/10/2021 (sobota) w salonie RRG Warszawa Puławska zaprezentuje się Firma SOLKER zajmująca się fotowoltaiką oraz stacjami ładującymi do samochodów. Na gości czekać będzie również słodka niespodzianka.


W dniu 09/10/2021 (sobota) w salonie RRG Warszawa Puławska zagości firma SOLKER, która oferuje pełny zakres usług związanych z instalacjami fotowoltaicznymi i powiązanymi z nimi obszarami. Wieloletnie doświadczenie rynkowe obejmuje między innymi:

  • Projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych
  • Eksploatacja i ładowanie pojazdów elektrycznych i zelektryfikowanych
  • Audyty energetyczne budynków

Samochody elektryczne (akumulatorowe i hybrydowe z możliwością ładowania z sieci) to najmocniejszy trend w motoryzacji. Przyszłość należy do tego rodzaju napędów. Odnawialne źródła energii i elektromobilność to idealne połączenie. Plany dotyczące zakupu samochodu elektrycznego, lub hybrydowego z możliwością uzupełniania energii (hybrydy typu plug-in), powinny zostać uwzględnione w projekcie instalacji fotowoltaicznej. Planując ładowanie pojazdu elektrycznego firma SOLKER bierze pod uwagę sposób jego eksploatacji, lokalizację miejsca parkingowego i punktu ładowania.

Coraz częściej pojawia się zainteresowanie rozwiązaniami zapewniającymi większy stopień autonomii energetycznej, pozwalającymi na przykład na korzystanie z własnego źródła energii nawet wtedy gdy pojawia się przerwa w dostawie prądu. Tego typu instalacje, w pełni autonomiczne lub hybrydowe (łączące pracę w sieci z częściową autonomią) wykorzystują magazyny energii. To kolejne rozwiązanie, które warto rozważyć podczas projektowania systemu.

Firma SOLKER wszystkie te elementy bierze pod uwagę tworząc ofertę dla swoich Klientów.


ZAPRASZAMY!