Wymiana standardowa Renault


Idealna oferta dla Klientów, dla których ważna jest niska cena oraz bliski jest im pogląd, że do samochodu Renault najlepiej pasują części Renault.

W procesie regeneracji części Wymiany Standardowej zawsze podstawowym surowcem jest oryginalny podzespół Renault. Części zamienne z tej grupy regenerowane sąw taki sposób, by spełniały restrykcyjne wymogi producenta w zakresie solidności i jakości wykonania.

Proces powstawania części Wymiany Standardowej Renault:

Rozmontowanie: Podzespoły są rozmontowywane i poddawane licznym kontrolom wzrokowym, pomiarom i testom, aby do regeneracji trafiły wyłącznie te części, które nadają się do procesu regeneracji.

Sortowanie: W pierwszym sortowaniu rozmontowanych podzespołów następuje odrzucenie wszystkich elementów niezdatnych do regeneracji, czyli: śrub, wkrętów i nakrętek oraz części eksploatacyjnych.

Czyszczenie: Przesortowane części są oczyszczane z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń oraz starych powłok i nalotów poprzez mycie, piaskowanie, śrutowanie.

Ponowne wprowadzenie części do obrotu przemysłowego: Aby część powróciła do obrotu przemysłowego następuje regeneracja z zastosowaniem metod przemysłowych, w celu uzyskania parametrów odpowiadających częściom nowym.

Zmontowanie podzespołów: Montaż w całość zgodnie ze standardami Renault. Elementy po regeneracji oraz elementy nowe (zastępujące części eksploatacyjne odrzucone na etapie sortowania), są montowane w jedną całość

Kontrola jakości: Jakość oryginalnych części jest zapewniona przez stosowanie takich samych środków kontroli, jak dla nowych części montowanych fabrycznie. Wszystkie części wymiany standardowej spełniają wymagania producenta i poddawane są wyjątkowo restrykcyjnym procesom badań i testów.


4 powody, dla których warto kupić części Wymiany Standardowej:

 • Oszczędność
  Nawet do 50% tańsze od nowych oryginalnych części Renault
 • Niezawodność
  12 miesięczna gwarancja producenta bez limitu przejechanych kilometrów (takie same zasady obowiązują w przypadku nowych oryginalnych części.
 • Bezpieczeństwo
  Części Wymiany Standardowej spełniają restrykcyjne wymogi producenta w zakresie solidności wykonania.
 • Ochrona środowiska
  Kupując części Wymiany Standardowej Renault przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego. Obecnie 90% oryginalnych części zamiennych montowanych w nowych samochodach nadaje się do ponownego przetworzenia.


Szanowni Klienci, informujemy że w okresie wakacyjnym zmieniliśmy godziny pracy naszych salonów i serwisów. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Dowiedz się więcej