Renault PRO+


Renault PRO+ to program dla firm, który koncentruje się na całkowicie profesjonalnej obsłudze przedsiębiorstw. Program polega na doradzaniu klientom w kwestii zakupu samochodów dostawczych oraz ich późniejszej eksploatacji. Partnerzy mogą liczyć na szczegółowe informacje i pełną ofertę samochodów Renault. Jakie jeszcze korzyści niesie ze sobą Renault PRO+?


Czym jest Renault PRO+?

Program Renault PRO+ ma na celu profesjonalną obsługę i wsparcie klienta podczas zakupu i późniejszej eksploatacji samochodu. Wyspecjalizowana kadra zaproponuje szereg skutecznych, praktycznych i najlepszych rozwiązań. To program Renault dla biznesu, który łączy w sobie wszelkiego rodzaju usługi sprzedażne oraz posprzedażne. Krótko mówiąc, jest to oferta kompleksowej obsługi klientów biznesowych, którzy cenią swój czas lub po prostu na co dzień mają go niewiele. Istnieje możliwość dowolnej personalizacji pojazdów użytkowych. Renault to firma z tradycjami w motosporcie, która posiada własną drużynę w Formule 1 i wypuściła na rynek limitowaną edycję pojazdów dostawczych, w związku z czym może pochwalić się niezbędną wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie.


Zobowiązania Renault PRO+

Sieć obsługi Renault posiada szereg zobowiązań, spośród których najważniejsze to:

  • wykwalifikowana, profesjonalna kadra w dziale sprzedaży i serwisie, która nieustannie udoskonala swoje kompetencje i poszerza wiedzę dzięki specjalnie opracowanemu systemowi szkoleń;
  • wszelkiego rodzaju usługi związane z eksploatacją samochodu w celach zawodowych są dostępne w jednym miejscu – to nie tylko sprzedaż nowych i używanych pojazdów, ale również usługi dotyczące akcesoriów, specjalistycznego wyposażenia, finansowania, projektów zabudów oraz modyfikacji, umów serwisowych i wynajmu samochodów zastępczych;
  • klienci Renault PRO+ posiadają specjalnie wyodrębnione stanowiska w salonie sprzedaży oraz serwisie; program zapewnia właściwy sprzęt, który jest w stanie poradzić sobie z obsługą samochodów, których waga wynosi nie więcej niż siedem ton;
  • pełna gama samochodów Renault dla biznesu (w tym auta dostawcze po modyfikacji, zabudowane) jest eksponowana tak, by każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie.


Program Renault PRO+ to usługa dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości świadczonych usług doradczych w dziedzinie motoryzacji.


Zapraszamy do naszych salonów:

Renault PGD Aleje Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 156

Radosław Ardziński
kom. +48 695 111 497Renault PGD Mory
Ul.Poznańska 16/18

Mateusz Lejmel
kom. +48 607220 221


Sebastian Woźniak
kom. +48 502 591 536


Szanowni Klienci, informujemy że w okresie wakacyjnym zmieniliśmy godziny pracy naszych salonów i serwisów. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.

Dowiedz się więcej