Zimowa Akcja Renault

Polecane opony zimowe


Dlaczego należy zmieniać opony?

Zmiana opon o odpowiedniej porze roku znacznie wydłuża ich przebieg i żywotność i zwiększone bezpieczeństwo na drodze. W niskich temperaturach opony letnie szybciej się zużywają, podczas gdy bardziej elastyczne opony zimowe szybciej zużywają się podczas letnich upałów.

Co dają opony zimowe?

Opony zimowe zwiększają bezpieczeństwo w niskich temperaturach w każdych zimowych warunkach. Nowoczesne opony zimowe ze specjalną technologią lamelek zapewniają lepszą przyczepność nie tylko na śniegu czy lodzie, ale także na zamarzniętych nawierzchniach pokrytych błotem.

Kiedy trzeba wymienić opony na zimowe?

Zaleca się zmianę opon na zimowe, kiedy temperatura spada poniżej plus 7 stopni Celsjusza.

Jak mogę ograniczyć zużycie opon i koszty eksploatacji samochodu?


Regularna kontrola ciśnienia powietrza w oponach pozwala zmniejszyć wydatki na ogumienie, ponieważ opony zużywają się w bardziej jednolity sposób, a ponadto samochód zużywa mniej paliwa.
Kompletne Koła zimowe na raty
Rekomendowana cena dotyczy 1 sztuki i zawiera podatek VAT

Akumulatory i wycieraczki
Czy oryginalne akumulatory oferowane w Serwisie są lepsze niż nieoryginalne?

Oryginalne akumulatory są idealnie dopasowana do danego modelu samochodu. Akumulatory Renault objęte są 3-letnią gwarancją, akumulatory Motrio – 2-letnią gwarancją. Warunkiem trwałości akumulatora jest przede wszystkim właściwy jego dobór do auta, jak i odpowiednia eksploatacja.


Kiedy należy wymienić akumulator?


Konieczność wymiany akumulatora zazwyczaj pojawia się po około 2- 3 latach eksploatacji, jednak jego żywotność warunkuje wiele czynników, jak choćby pogoda czy sposób użytkowania. Należy zwracać uwagę na na pierwsze objawy zużycia: wolniejszy rozruch, spadek mocy wyposażenia elektrycznego.


Jak często i dlaczego należy wymieniać wycieraczki?


Minimum raz w roku lub tak często, jak potrzeb, aby zachować doskonałą widoczność.
Kiedy zaczynają rozmazywać wodę po szybie i zaczynają hałasować


Akcesoria

Wkład do bagażnika 239 zł
Bagażnik dachowy na narty 639 zł
Chlapacze 125 zł
Bagażnik dachowy 1749 zł


Szanowni Klienci, informujemy, że w dniach 1-31 października Stacja Kontroli Pojazdów RRG Warszawa Aleje Jerozolimskie czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00, sobota - nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.